Az RTL Híradójának nyilatkozó Ofner Péter kardiológus azt tanácsolja, hogy az extrém hőségben a betegek naponta többször is mérjék a vérnyomásukat, és ha alacsonyabb, mint lenni szokott, akkor menjenek orvoshoz, mert lehet, hogy változtatni kell a gyógyszerükön, vagy az adagolásán.
Becsült olvasási idő: 0 perc
Hőség: másként hathatnak a gyógyszerek
Változhat egyes gyógyszerek hatása az extrém melegben, főként a magas vérnyomásban vagy szív- és érrendszeri betegségekben szenvedőknek kell figyelniük, hangzott el az RTL Híradójában.
