Becsült olvasási idő: 2 perc
Döntött a kormány a gyógyszerár-támogatásról

A kormány javaslata szerint az új gyógyszertámogatási rendszerben a gyógyszergyártók társadalmi felelősségvállalása és az állam szerepe nagyobb lesz, betegterhek viszont tovább mérséklődhetnek - jelentette be Szócska Miklós egészségügyért felelős államtitkár a kormány keddi ülését követően.

A kulcsos tartalmak megtekintéséhez regisztráció (gyógyszerészi, vagy szakdolgozói nyilvántartási szám megadása) szükséges. A regisztráció ingyenes és csak 2 percet vesz igénybe.
Kvízek
Kiemelt rovataink