Döntött a kormány a gyógyszerár-támogatásról

Döntött a kormány a gyógyszerár-támogatásról

A kormány javaslata szerint az új gyógyszertámogatási rendszerben a gyógyszergyártók társadalmi felelősségvállalása és az állam szerepe nagyobb lesz, betegterhek viszont tovább mérséklődhetnek - jelentette be Szócska Miklós egészségügyért felelős államtitkár a kormány keddi ülését követően.