Bidló Judit a XIX. Országos Patikanap megnyitóján arról beszélt, hogy az elmúlt évek egészségügyet érintő nehézségei ellenére a patikák olyan helyek tudtak maradni, ahol a személyes kapcsolatokat mindvégig meg tudták őrizni. A helyettes államtitkár szerint az országos patikanap jól tükrözi az egészségügyi kormányzat azon integrációs törekvését, hogy az alapellátásba jobban bevonja a gyógyszertári dolgozókat.
A patikanapi rendezvényt, amelynek témája idén a diabétesz, szakmai programok kísérik, és az érdeklődők számára egész nap elérhető egy szűrőbusz is.

Borítókép: Magyar Gyógyszerészi Kamara hivatalos Facebook-oldala

