Halálos baktérium támad Toszkánában

Halálos baktérium támad Toszkánában

A kórokozó 2018 vége és 2019 eleje között jelent meg az olasz térségben, mostanra az egész toszkán régiót érinti a probléma. Az Index szerint szeptember elején 350 ember volt hordozója az NDM-1-nek.