Még lehet szavazni a kedvenc patikákra
Szeptember 30-áig még lehet szavazni a 12. alkalommal meghirdetett „Kedvenc Patikám” pályázat keretében – hívja fel a figyelmet a Napidoktor.hu.
Év gyógyszerésze és Kedvenc Patikám pályázat 2020
Idén, immár tizedik alkalommal rendezik meg a nagysikerű Év Gyógyszerésze és Kedvenc Patikám pályázatok, írja felhívásában a Magángyógyszerészek Országos Szövetsége.
Az év gyógyszerésze: még lehet szavazni
Kilencedik alkalommal hirdeti meg az Év Gyógyszerésze pályázatát a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság és a Magyar Gyógyszerészi Kamara, május 30-ig lehet szavazni.
Ki lesz az év gyógyszerésze?
A Magángyógyszerészek Országos Szövetsége, a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság és a Magyar Gyógyszerészi Kamara – a Roche Magyarország Kft. támogatásával – kilencedik alkalommal tett közzé pályázati felhívást az „Év Gyógyszerésze” és a „Kedvenc Patikám” cím elnyerésére.
Új szerepekben a gyógyszerészek?
Ha megvalósulnak a magángyógyszerészek elképzelései, a patikusok is aktív szerepet vállalhatnak akár a krónikus betegek gyógyszereinek felírásában, vagy a vakcinák beadásában – derült ki a többi közt azon a sajtótájékoztatón, amelyen bejelentették a „Kedvenc Patikám” cím elnyerésére indított szavazás megkezdését.
Melyik a Kedvenc Patikánk?
Ismét meghirdette és versenyt indított a Magángyógyszerészek Országos Szövetsége a „Kedvenc Patikám” díj elnyeréséért.
