Illegális potencianövelőket árusítottak, vádemelés lett a vége
Vádat emelt az ügyészség egy szegedi pár ellen, akik két éven át árusítottak illegális potencianövelő szereket – tájékoztatott a Csongrád Megyei Főügyészség helyettes szóvivője.
Vádat emelt az ügyészség egy szegedi pár ellen, akik két éven át árusítottak illegális potencianövelő szereket – tájékoztatott a Csongrád Megyei Főügyészség helyettes szóvivője.
