Lesz kórházi kiskassza a Gyemszinél
Az egészségügyet érintő, s szerdán az Országgyűlés számvevőszéki bizottságát megjárt törvényjavaslatokról ír a nol.hu.
Mi lesz veled, magyar beteg? - interjú Szolyák Tamással

Helyes, vagy elhibázott kommunikációs stratégiát folytatott a gyógyszeripar a Széll Kálmán Terv bejelentését követően? Vajon egy harcosabb fellépéssel eredményesebben érvényesíthették volna az ipar érdekeit a szakmai szövetségek képviselői? Szolyák Tamást, az Innovatív Gyógyszergyártók Egyesületének elnökét többek között arra kértük, értékelje az elmúlt időszak történéseit. Meglepő módon úgy véli: elsősorban nem az iparért kell aggódnunk, itt az igazi kérdés az: mi lesz veled, magyar beteg?...
Gyorshír: az Innovatív Gyógyszergyártók Egyesülete elfogadja az extra adót

Kilenc pontos javaslatcsomaggal állt elő az Innovatív Gyógyszergyártók Egyesülete, megértve a kormány szándékát, elfogadják az gyógyszeripari extra adó bevezetését.
