Becsült olvasási idő: 0 perc
Viszik a pénzt

Hatalmas osztalékot fizet a magyarországi gyógyszergyár – címmel számol be a napi.hu a Chinoin Zrt. közgyűléséről.

A 21 éve privatizált és 99,6 százalékban a francia Sanofi-csoport tulajdonában álló Chinoin Zrt. közgyűlése – egyhangúan - részvényenként 142 500 forintos osztalék kifizetéséről döntött. Az osztalék nagyobbik része, 32 milliárd forint az eredménytartalékból származikolvasható a napi.hu-n.

Kvízek
Kiemelt rovataink