November 17-én este, a Hajdú-Bihar megyei szervezet küldöttgyűlésével befejeződött a Kamara területi szervezeteinél a tisztújítás: mind a 21 területi szervezetben megválasztották az elnököt, az alelnökö(ke)t, az elnökségi tagokat, a felügyelő bizottság és az etikai bizottság elnökét és tagjait, az országos küldöttközgyűlésbe delegált küldötteket, valamint a következő négy évben küldöttgyűlésként működő területi szervezeteknél a területi küldötteket is – írják az mgyk.hu-n, ahol közlik a területi elnökök névsorát is.
Becsült olvasási idő: 0 perc
Végeztek a megyék
Befejeződött a tisztújítás a területi szervezeteknél – írják a gyógyszerészkamara honlapján.
