Az előre meghirdetett időpontban, 2016. 02. 01-én (csütörtökön) tartották a Magyar Gyógyszerésztörténeti Társaság tisztújító közgyűlését. A választás eredmény szerint 2020 december 01-ig az újraválasztott elnök: Dobson Szabolcs, az alelnök: Kapronczay Károly, a titkár: Molnár Zsuzsa.
A Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság december 3-án tartotta tisztújító küldöttgyűlését, ahol az újraválasztott elnök, Szökő Éva, az új főtitkár Horváth László, a tudományos alelnök Révész Piroska lett.
