Mint az a kamara honlapján olvasható: a Magyar Gyógyszerészi Kamara elnöksége április 24-én tartott ülést a Dózsa György úti székházában. Meghallgatták az elnök helyzetértékelését a gyógyszerészetet körülvevő politikai, gazdasági, társadalmi és technológiai környezetről és döntöttek a küldöttközgyűlés elé kerülő előterjesztésekről, döntést hoztak a Köztestületi Napok szervezésével kapcsolatos operatív kérdésekben.
A köztestület az étrendkiegészítők kérdéskörében elindult folyamatokat figyelemmel kíséri, a MÉKISZ-szel egyeztetve szakmai konszenzusra törekszik, a jogszabályi környezetből kiindulva, a piaci viszonyok rendezésében, a minőségalapú szemlélet érvényesítésében érdekelt. Az elmúlt hetekben megkezdődött a Kamara vezetőségének valamennyi régiót és megyét érintő roadshow-ja, hangzott el. Április 4-én pedig elindult a a fiatal gyógyszerészek kamarai továbbképzése.
