Becsült olvasási idő: 0 perc
Potencianövelőket próbált Magyarországra csempészni

Több mint ezerötszáz doboz potencianövelőt próbált Magyarországra csempészni egy szerb férfi a röszkei határátkelőhelyen, közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

Némedi-Varga Éva, a NAV Csongrád megyei Adó- és Vámigazgatóság sajtóreferense közölte, hogy a pénzügyőrök a férfi autóját és a jármű utánfutóját is ellenőrizték. A tételes vizsgálat során az utánfutóból két különböző márkájú, összesen 1570 doboznyi potencianövelő került elő.

A mintegy 3,5 millió forint értékű, Magyarországon nem engedélyezett gyógyszert lefoglalták, a szerb férfi ellen egészségügyi termék hamisítása miatt a rendőrség eljárást indított.

Kvízek
Kiemelt rovataink