A B-vitamin esetleges hiánya egy németországi gyártónál történt júliusi robbanás miatt lett téma.
A korábban bekövetkezett németországi robbanás okozhatott volna hiányt, és azóta folyamatosan nyomon követik az ellátást a forgalomba hozatali engedélyre jogosult nagykereskedőknél, de megnyugtató a helyzet, Magyarországon pillanatnyilag nem tapasztalnak a nagykereskedők szállítási problémát, még készletcsökkenés sem tapasztalható – jelezte az InfoRádióban Csakurdáné Harmathy Zsuzsanna.
Borítókép: archív

