A tudományos program keretében a hazai gyógynövénykutatás legújabb eredményei mutatják be, s vitatják meg, s külön szekcióban foglalkoznak a gyógyteák alkalmazásával és forgalmazásával – derül ki a társaság honlapján közölt meghívóból.
A rendezvény továbbképzésként való regisztrálása még folyik, de már lehet jelentkezni (május 15.ig) az mgyt.hu-n elérhető űrlapon.
