Becsült olvasási idő: 0 perc
Május végén teáznak

Május végén Pannolhalmán tartják a XIV. Magyar Gyógynövény Konferenciát – tudatja a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság.

A tudományos program keretében a hazai gyógynövénykutatás legújabb eredményei mutatják be, s vitatják meg, s külön szekcióban foglalkoznak a gyógyteák alkalmazásával és forgalmazásával – derül ki a társaság honlapján közölt meghívóból.

A rendezvény továbbképzésként való regisztrálása még folyik, de már lehet jelentkezni (május 15.ig) az mgyt.hu-n elérhető űrlapon.

Kvízek
Kiemelt rovataink