„Zolnay Kriszta akkoriban nem is sejtette, hogy 2007- ben egy félórás találkozás teljesen megváltoztatja az életét:
– A Richter vezérigazgatója, Bogsch Erik látogatott el a patikába mint a cég referencia-gyógyszertárába. Azért esett a Kígyó Patikára a választás, mert közel volt a rektori hivatalhoz, ahova aznap őt hivatalosan várták. Előzetesen pár perces udvarias beszélgetést tervezett, végül fél órát maradt. Talán meglepő lehetett számára az a bátorság, ahogy a szakmai kérdésekben véleményt formáltam és mertem udvariasan kritikus lenni. Valahogy így indult a munkakapcsolatunk – idézi fel a lapnak ma Zolnay Kriszta.
A szegedi patikus ezt követően több szakértői anyagot is készített a gyógyszergyár számára, végül tavaly egyetlen nőként – és egyetlen gyógyszerészként – beválasztották a Richter igazgatóságába” – olvasható a delmagyar.hu-n.
