Forrás:

Mandiner
Becsült olvasási idő: 3 perc
Itthon is növekedett a gyógyszerfüggők száma

A toxikológiai statisztikák, az egészségügyi jelentések és a nemzetközi kutatások mind arra figyelmeztetnek, hogy az altatók, nyugtatók és opioid tartalmú készítményekkel történő visszaélés Magyarországon is komoly társadalmi, egészségügyi és jogi problémává vált, írja a Mandiner.

A kulcsos tartalmak megtekintéséhez regisztráció (gyógyszerészi, vagy szakdolgozói nyilvántartási szám megadása) szükséges. A regisztráció ingyenes és csak 2 percet vesz igénybe.
Kvízek
Kiemelt rovataink