A Magángyógyszerészek Országos Szövetsége koordinálásával a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság és a Magyar Gyógyszerészi Kamara – a Roche Magyarország Kft. támogatásával – célkitűzéseiknek megfelelően immár hatodik alkalommal pályázati felhívást tettek közzé az „Év Gyógyszerésze” cím elnyerésére – olvasható a kezdeményezés honlapján.
Az "Év Gyógyszerésze" címet elnyert szakembernek a szervezők országos nyilvánosságot és kiemelkedő szakmai rangot biztosítanak. A kiírók olyan gyógyszerészt kívánnak elismerésben részesíteni, aki példát mutat kiemelkedő szakmai teljesítményével, hatékony megoldások alkalmazásával és betegközpontú szemléletével a gyógyszerészi gondozásban, a gyógyszerellátásban és a gyógyszerfejlesztésben egyaránt.
A részletekért kattintson a pályázat honlapjára.
