Becsült olvasási idő: 0 perc
Együttműködik a Nébih a jövedéki szolgáltatókkal

Az élelmiszerhamisítás és feketegazdaság visszaszorítása érdekében kötött együttműködési megállapodást a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) és a Vám, Jövedéki és Adóügyi Szolgáltatók Szövetsége (VJASZSZ), hangzott el a Nébih és a VJASZSZ kedd délelőtti sajtótájékoztatóján Budapesten.

Oravecz Márton, a Nébih elnöke elmondta: az együttműködés részeként a jövőben a Nébih szakmai előadásokkal és a termékimport vámeljárásban szakmai konzultációval segíti a VJASZSZ munkáját.

Hozzátette: a szövetség tájékoztatja a hatóságot a harmadik országból származó importtal kapcsolatos jogszabályok érvényesülésében szerzett gyakorlati tapasztalatairól, valamint szakterületét érintő továbbképzéseket tart a Nébih munkatársainak.

Kvízek
Kiemelt rovataink