A gyógyszergyár április 28-i éves rendes közgyűlésén egyöntetűen megszavazták, hogy Cserháti Péter az igazgatóság tagja legyen. Megbizatása három évre szól – derül ki az Index szerint a közgyűlés jegyzőkönyvéből.
Cserháti Pétert április 12-én menesztette Kásler Miklós az OORI éléről, döntését akkor azzal indokolta, hogy a járványügyi veszélyhelyzetben a főigazgató nem teljesítette a Nemzeti Népegészségügyi Központ koronavírus-járvánnyal kapcsolatos utasításait a felkészülésre.
