Becsült olvasási idő: 0 perc
Áprilisban lesz a tavaszi gyógyszerésztalálkozó

A kamara a tavaszi Vándorgyűlésére hívja a gyógyszerészeket Egerbe.

Az áprilisi Vándorgyűlés fő feladata a köztestületi kamara elvégzett és elvégzendő szakmai érdekvédelmi és önkormányzati feladatainak áttekintése – írják a honlapjukon, ahol a részletes program és a jelentkezési lap is letölthető.

Kvízek
Kiemelt rovataink