2025. január 21-én megtartott közgyűlésén új tisztségviselőket választott elnökségébe a Gyógyszer-nagykereskedők Szövetség.
A szövetség új elnöke Kaló Tamás, korábbi alelnök, a PHOENIX Pharma Zrt. vezérigazgatója, kereskedelmi igazgatója, a szövetség új alelnöke, egyben új elnökségi tagja Füzesi Judit, a Hungaropharma Zrt. vezérigazgatója lett.
Az elnökség tagjai:
Danis Ádám, a Bellis Egészségtár Kft. ügyvezető igazgatója
Dr. Király Erzsébet, a Csanád Pharma Kft. ügyvezető igazgatója
Ujlaky Zoltán, az Euromedic-Pharma Zrt. üzletfejlesztési igazgatója
Dr. Csőke Roland, a Medimpex-Gyógyszer Zrt. vezérigazgatója
Kovács Péter, a Pharmaroad Zrt. operatív vezérigazgatója
Dr. Bódis Csaba, a Viridis-Pharma Kft. ügyvezető igazgatója
Vargáné Waldmann Mónika, a W-Pharma Kft. ügyvezető igazgatója.
A további tisztségviselők a Weborvos portálján.
Borítókép: Kaló Tamás a GYNSZ új elnöke (forrás: GYNSZ)
