2023. szeptember 5-én Novák Katalin köztársasági elnök asszony a Sándor palotában 123 egyetemi tanári kinevezést adott át. A címeket Csupor Dezső, a Klinikai Gyógyszerészeti Intézet, és Hunyadi Attila, a Farmakognóziai Intézet vezetője nyerték el – tette közzé honlapján a szegedi felsőoktatási intézmény.

Fotó: Szegedi Tudományegyetem

