hero

Forrás:

Szegedi Tudományegyetem

Rovat:

Aktuális
Becsült olvasási idő: 0 perc
Két új professzor az SZTE Gyógyszerésztudományi Karán

Novák Katalin köztársasági elnök egyetemi tanári kinevezést adott át az SZTE két új professzorának, Csupor Dezsőnek és Hunyadi Attilának.

2023. szeptember 5-én Novák Katalin köztársasági elnök asszony a Sándor palotában 123 egyetemi tanári kinevezést adott át. A címeket Csupor Dezső, a Klinikai Gyógyszerészeti Intézet, és Hunyadi Attila, a Farmakognóziai Intézet vezetője nyerték el – tette közzé honlapján a szegedi felsőoktatási intézmény.

Fotó: Szegedi Tudományegyetem

Fotó: Szegedi Tudományegyetem

Kvízek
Kiemelt rovataink