Becsült olvasási idő: 0 perc
A Teva lett a debreceniek első díjazottja

Első alkalommal adta át a Debreceni Egyetem az Alumni díjat: az elismerést a Teva Gyógyszergyár kapta – írja a Dehir.

A díj célja, hogy olyan vállalatokat jutalmazzon, amelyek sokat tesznek a tudományos és szakmai munka fejlődéséért. Idén háromszáz egyetemista ismerkedhet meg a Teva eszközparkjával és a legújabb technológiáival. A vállalat évek óta fogad hallgatókat, többek között leendő gyógyszerészeket – olvasható a dehir.hu-n.

Kvízek
Kiemelt rovataink