Becsült olvasási idő: 0 perc
A gyógyszeripar magasan vezet a hirdetői piacon

A Kantar által a hazai hirdetési piac első félévéről publikált adatok alapján a Sanofi-Aventis bizonyult a legnagyobb reklámköltőnek, ugyanez volt a helyzet tavaly ilyenkor is, írja a Marketing&Média.

A tíz legnagyobb hirdető között 2019 első hat hónapjában a Sanofi-Aventis mellett a harmadik helyen szerepelt a GlaxoSmithKline, amelyet a Procter & Gamble követett, de felkerült a listára a Miniszterelnöki Hivatal is. További részletek a Marketing&Média portálon.

Kvízek
Kiemelt rovataink