E-recept: vizsgáznak a patikusok
A bátrak már szeptembertől regisztrálhatnak az EESZT-hez történő csatlakozáshoz, novembertől azonban a csatlakozásra kötelezett egészségügyi szolgáltatók orvosainak és a gyógyszerészeknek kötelező használniuk a rendszert.
