Ha nem a patikába, akkor hová?
Véget vet a kormányzat a használt injekciós tűk gyógyszertári begyűjtésének, ez a feladat a továbbiakban kizárólag a kórházakra és a szakrendelőkre hárul.
Hová való a használt fecskendő?
A HEOL egyik olvasója vetette fel, hogy nincs hova raknia a veszélyes hulladéknak minősülő, egyszer használatos inzulinos fecskendőket.
Szépen gyűlik a gyógyszermaradék
Bár folyamatosan nő a lakosságtól a gyógyszertárakon keresztül visszagyűjtött maradékok mennyisége, nem tudni milyen készítmények végezték a szemétben – írja a VG.
