Gyógyszergyárat adtak át a vajdasági gazdaságfejlesztési program keretében

Gyógyszergyárat adtak át a vajdasági gazdaságfejlesztési program keretében

Gyógyszergyárat, valamint gyümölcs- és zöldségfeldolgozó üzemet, hűtőházat és lepárlót adtak át a magyar kormány vajdasági gazdaságfejlesztési programjának keretében pénteken Szabadkán és Palicson.