Itt a transzparencia!
A gyógyszeripar az orvosokkal, gyógyszerészekkel és egészségügyi intézményekkel kötött megállapodások nyilvánossá tételével vállalja az átláthatóságot.
Négymilliárd a gyógyszercégektől
A gyógyszer- és orvostechnikai cégek mintegy négymilliárd forinttal támogatták tavaly a különféle hazai rendezvényeket, illetve magyar orvosok részvételét külföldi kongresszusokon, írja a Magyar Idők.
Nem tartható tovább a titkolózás
A jelentős gyógyszeripari cégek hosszú hallgatás után elkezdték nyilvánosságra hozni klinikai kísérleteik eredményeit. A régóta várt nyitás új korszak kezdete lehet: az orvosok végre tények alapján mérlegelhetik az egyes gyógyszerek előnyeit és hátrányait.
