Négymilliárd a gyógyszercégektől

Négymilliárd a gyógyszercégektől

A gyógyszer- és orvostechnikai cégek mintegy négymilliárd forinttal támogatták tavaly a különféle hazai rendezvényeket, illetve magyar orvosok részvételét külföldi kongresszusokon, írja a Magyar Idők.