Értekeztek a területi elnökök
A Területi Elnökök Értekezletének (TEÉ) soron következő megbeszélése a HungaroMed kiállításon volt október 11-én, négy téma került napirendre. Az ülést dr. Brezanóczy Ferenc TEÉ elnöke vezette.
Hivatásetikai szempontok is érvényesüljenek!
Október 25-ei ülésén állásfoglalást fogadott el a Magyar Gyógyszerészi Kamara Területi Elnökök Értekezlete a jogszabályi előírások betartásának fontosságáról.
