Túraösvényt avattak

Túraösvényt avattak

Szív- és érrendszeri betegek, magasvérnyomással élők, valamint cukorbetegek rehabilitációját segítő tanösvényt avattak Budapest IV. kerületében, a Szent Ferenc Kórház kezdeményezésére.