Folytatódtak a tárgyalások az egészségügyi béremelésekről
Folytatódtak a tárgyalások az egészségügyi béremelésekről, közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi) az MTI-vel.
Nincs megállapodás az egészségügyi béremelésről
Pénteken újabb fordulóban igyekeznek közelíteni az álláspontokat az egészségügyi béremelésről, a mai tárgyaláson nem sikerült dűlőre jutni – hangzott el az egészségügyért felelős államtitkárság mai sajtótájékoztatóján. Összegekről senki nem beszélt.
