A magyar gyógyszerhatóság példaértékű munkát végzett a járvány idején
Felavatták az Országos Gyógyszerészeti és Élelmiszer-egészségügyi Intézet (OGYÉI) új budapesti székházát, a hatóság fennállásának 60. évfordulóján konferenciát is rendeztek.
Felavatták az Országos Gyógyszerészeti és Élelmiszer-egészségügyi Intézet (OGYÉI) új budapesti székházát, a hatóság fennállásának 60. évfordulóján konferenciát is rendeztek.
