Az egyedi azonosító bevezetésének tapasztalatai

Az egyedi azonosító bevezetésének tapasztalatai

Az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet a 2019. február 9-től bevezetett stabilizációs időszakban észlelt problémákról tájékoztatja a gyógyszerészeket és a gyógyszer-nagykereskedelmi engedéllyel rendelkezőket.