Skizofrénia és depresszió: kidobott pénz a kezelés ára?
A gyógyszeres terápia félbehagyása miatt az OEP 1,5-1,8 milliárd forintot dob ki évente az ablakon csupán a skizofrén betegek esetében. A depressziósok viszont úgy tűnik, kezelés helyett inkább a rejtőzködést választják.
