Valsartan-ügy: fizessenek a gyártók!

Valsartan-ügy: fizessenek a gyártók!

Az MSZP szerint a kormánynak vissza kellene perelnie a gyógyszergyártóktól azt a pénzt, amit rákkeltő vérnyomáscsökkentőkre tb-támogatásként kifizetett.