Pécsi Eszter tanári díjakat adtak át a Műegyetemen

Pécsi Eszter tanári díjakat adtak át a Műegyetemen

Tizenegy, természettudományokat oktató középiskolai tanár vehette át a BMGE mellett működő Pro Progressio Alapítványnak az első magyar mérnöknőről, Pécsi Eszterről elnevezett ez évi tanári díját a Műegyetemen tartott ünnepségen.