Illegális gyógyszergyárat számolt fel a rendőrség Zsámbékon
Illegális gyógyszergyárat számolt fel a rendőrség; a zsámbéki családi házban kialakított laborban hamis, vényköteles és orvosi ellenőrzés mellett adható altató-nyugtató készítményeket készítettek, amelyeket elsősorban skandináv országokba vittek, számoltak be rendőri vezetők hétfői online sajtótájékoztatójukon.
Valsartan-ügy: nyomoz az ügyészség
Feljelentés érkezett, így nyomozást indított az ügyészség a rákkeltő gyógyszerek ügyében, közölte a Fővárosi Főügyészség az MTI megkeresésére.
Mérföldkő a hamis gyógyszerek elleni harcban
Tavaly már a lakosság 60 százaléka találkozott a gyógyszerhamisítás veszélyére figyelmeztető hirdetéssel, ám ennek ellenére, 2014-hez viszonyítva 2 százalékkal nőtt a hamis termékeket vásárlók aránya.
Házkutatási jogot kap a GYEMSZI?
A Gyemszi a jövőben nyomozati jogköröket kap majd.
Nem aludt el az Omninvest-ügy, csak szunyókál
A Fővárosi Főügyészség fokozott felügyelete mellett jelenleg is folyik a nyomozás az influenza-oltóanyagok beszerzése ügyében – írja meg a Világgazdaság.
Morfintúladagolás miatt nyomoz a rendőrség
Évekkel ezelőtt történt morfintúladagolásos halálesetek ügyében indított nyomozást egyelőre ismeretlen tettes ellen a Budapesti Rendőr-főkapitányság a Fővárosi Önkormányzat Uzsoki Utcai Kórházában – értesült a Magyar Hírlap.
