Enyhébb ítélet a gyógyszergyári mérgezés felelőseinek

Enyhébb ítélet a gyógyszergyári mérgezés felelőseinek

A Debreceni Törvényszék 480 ezer és 400 ezer forint pénzbüntetésre enyhítette csütörtökön annak a két vádlottnak a büntetését, akit a Debreceni Járásbíróság 2016 februárjában foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés vétségében mondott ki bűnösnek.