Beszámolt a miniszter

Beszámolt a miniszter

Dolgozni fogunk reggel, délben és este – ígérte Kásler Miklós, az emberi erőforrások minisztere a Parlament Népjóléti Bizottsága előtt tartott éves beszámolójában, írja a MedicalOnline.