Batthyány-Strattmann László- és Pro Sanitate-díjakat adtak át

Batthyány-Strattmann László- és Pro Sanitate-díjakat adtak át

A Pesti Vigadóban rendezett ünnepségen az egészségügyi munkát elismerő díjakat adott át Kásler Miklós miniszter és Csiki Zoltán egészségügyi fejlesztésekért felelős helyettes államtitkár.