Mi történt a miniszimpóziumon?

Mi történt a miniszimpóziumon?

Az EESZT és az e-recept bevezetésének előkészületeiről, az OEP patikai elszámoló rendszerének tervezett változásairól, illetve a gyógyszerdobozok egyedi azonosítóiról is szó esett a kamara zárt körű miniszimpóziumán.