Tisztújító küldöttgyűlés
2017. február 17-én tartja tisztújító küldöttgyűlését a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság Kórházi Gyógyszerészeti Szervezete.
Megtérül a professzionális intézeti gyógyszerellátás
Klinikai gyógyszerészeket korábban nemigen alkalmaztak a kórházakban, és Amerikához képest még ma is egész Európa hátrányban van e téren – mondja dr. Higyisán Ilona, a fővárosi Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet főgyógyszerésze, a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság Kórházi Gyógyszerészeti Szervezetének tiszteletbeli elnöke.
