Különadó: mégsem kell majd megfizetni?
Horváth Ildikó egészségügyért felelős államtitkár a Magyar Gyógyszerészi Kamara elnökével, Hankó Zoltánnal egyeztetett a patikákat sújtó különadó kérdésben, tudta meg a Világgazdaság.
Mentességet kérnek a patikusok
A Magyar Hírlap szerint azt szorgalmazzák a gyógyszerészek, hogy a patikáknak se kelljen helyi építményadót fizetniük.
