Orvosokat megvesztegető gyógyszergyári vezetők pere

Orvosokat megvesztegető gyógyszergyári vezetők pere

Orvosokat megvesztegető gyógyszergyári vezetők pere kezdődött meg hétfőn Bostonban. Az érintett vezetők a függőséget okozó opiát tartalmú gyógyszerek felírása érdekében fizették le az orvosokat.