Állami kitüntetéseket és egészségügyi díjakat adtak át
Állami kitüntetéseket és egészségügyi díjakat adott át Kásler Miklós, az emberi erőforrások minisztere és Latorcai Csaba, a tárca közigazgatási államtitkára hétfőn délután Budapesten.
Átadták az állami kitüntetéseket és díjakat
Áder János köztársasági elnök megbízásából Kásler Miklós miniszter és Rétvári Bence államtitkár kiemelkedő tevékenység elismeréseként Magyar Érdemrend Lovagkereszt és Magyar Érdemrend Tisztikereszt polgári tagozat kitüntetéseket adott át.
