Kongresszust tartottak a magángyógyszerészek

Kongresszust tartottak a magángyógyszerészek

A gyógyszerészek az elmúlt évben online rendezvények után, október közepén végre újra személyesen találkoztak a Magángyógyszerészek Országos Szövetsége három évtizedes hagyománnyal rendelkező kongresszusán. A háromnapos rendezvényen 376 regisztrált gyógyszerész jelenlétében, 40 igényes kiállítói szerepvállalás mellett összesen mintegy félezer résztvevő, egyben a szövetség 30 éves jubileumát is megünnepelte. 200 érdeklődő, online közvetítés formájában követte a szakmai eseményeket.

Megszűnhet az összes magánkézben lévő patika

Megszűnhet az összes magánkézben lévő patika

A jövőre tervezett 70-80 milliárd forintos "megtakarítás" miatt az összes magyar magángyógyszertár megszűnhet, közölte a Magángyógyszerészek Országos Szövetsége.