Bidló Judit helyettes államtitkárként folytatja a BM-ben

Bidló Judit helyettes államtitkárként folytatja a BM-ben

Március 1-jétől Bidló Juditot és Lengyel Lászlót nevezték ki a Belügyminisztérium egészségügyért felelős helyettes államtitkáraivá, Bidló Judit az ágazat szakmai irányításáért felel.