A Covid-19 elleni kutatásokról számoltak be a kórházak vezetőinek

A Covid-19 elleni kutatásokról számoltak be a kórházak vezetőinek

Az emberi erőforrások minisztere által életre hívott orvostudományi kutatási konzorcium csütörtökön mutatta be az eddig elért eredményeket a kórházak főigazgatóinak tartott szakmai videokonferencián.